Forum Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona Strona Główna Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona
analizy, blogaski, aŁtoreczki...

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogłoszenie o kolektywności konta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona Strona Główna -> Ogłoszenia duszpasterskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CiriR
Mątwa Jęta Szałem

Przeczytał: 71 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 15:15, 26 Mar 2020    Temat postu: Ogłoszenie o kolektywności konta

Tak się zastanawiałam... tfu, zastanawiałyśmy, czy jest to kwestia na tyle doniosła, żeby aż robić nowy temat, ale niech tak będzie.
Jak wiadomo, "pierwotna" Ciri ma starszą siostrę. Chciałyśmy się przyznać, że konto od samego początku było przez nas stosowane kolektywnie, jednak ze znaczna przewagą Ciri Młodszej (myślimy, z 3/4 postów)
Ciri Starsza to głównie ta, która nagle wspomina tematy sprzed wielu lat - bo tak, siedziała na forum jeszcze jako nastolatka (obecnie ma lat 24); zwykle była też dostarczycielką linków, bo - w przeciwieństwie do oczytanej Ciri Młodszej - więcej przesiaduje na demotywatorach i tym podobnych niż z nosem w książce. Obraz, opowiadanie "Lena i Lucjan", dialogi na priv z Rzabcią czy Wypłoszem - wszystko to Ciri Młodsza.
Dlaczego Ciri Starsza nie założyła sobie po prostu konta? Otóż, ona już miała konto, stare konto. Z przyczyn prywatnych i niezwiązanych zupełnie z forum, nie chciała jednak do niego wracać, a pomysł rodzinnej zabawy w postaci wspólnego konta bardzo jej się spodobał.
(I nie będziemy już więcej mówić o sobie w trzeciej osobie, po prostu teraz było łatwiej ogarnąć wyjaśnienia w ten sposób).
Tyle, że teraz ja - Ciri Starsza - po połowie roku funkcjonowania na forum mam już dość czegoś, co zaczęło mi trącić mistyfikacją, chciałabym też uzyskać możliwość mówienia o sobie w pierwszej osobie.
Dlaczego więc na ten moment nie założę sobie po protu odrębnego konta, jeżeli nie będzie to wprost oczekiwane od wspolforumowiczow? Przywiązałam się do tego, wraz z awatarem. Zresztą, tak jak wspomniane, i tak większość postów to Ciri Młodsza. Ja chciałabym tylko uzyskać możliwość mówienia o sobie w pierwszej osobie, z zaznaczeniem w takich przypadkach, że jestem Ciri Starsza. Bez takiego dopisku znaczyłoby, że rozmawiacie z Młodszą, ktorej codzienne perypetie są Wam dość dobrze znane, bo ona jest wylewna.
Taki jest mój wstępny projekt.
Z kolei nasz brat na forum nie zagląda i jest poza tematem.
Przepraszamy za zamieszanie.
W przypadku czyichś obiekcji czy oczekiwań, żeby konta zostały rozdzielone, prosimy o informację zwrotną.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez CiriR dnia Czw 17:35, 26 Mar 2020, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
H
Gość

PostWysłany: Czw 17:08, 26 Mar 2020    Temat postu:

Imo to nieuczciwa zagrywka w stosunku do reszty forumowiczów, i dziecinna. Załóżcie se po prostu oddzielne konta.
Powrót do góry
Autor Wiadomość
kura z biura
Szef Dowodzenia

Przeczytał: 185 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:27, 26 Mar 2020    Temat postu:

Tak, załóżcie, bo trochę dziwnie będzie się zastanawiać za każdym razem, z którą akurat rozmawiamy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona Strona Główna -> Ogłoszenia duszpasterskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: