Forum Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona Strona Główna Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona
analizy, blogaski, aŁtoreczki...

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nicki, awatary, podpisy...
Idź do strony 1, 2, 3 ... 105, 106, 107  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona Strona Główna -> Powitalnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kura z biura
Szef Dowodzenia

Przeczytał: 88 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 14:53, 07 Sty 2010    Temat postu: Nicki, awatary, podpisy...

Zapraszam do chwalenia się swymi nickami/awatarami/podpisami, opowiadania, skąd się wzięły i co wyrażają!

Ja mam w awatarze obraz Daniela Lee "The Year of the Cock" z serii [link widoczny dla zalogowanych]
Przedtem dość długo posługiwałam się fotką własnej, nieco przerobionej paszczy, ale mi się znudziło. A obrazek ktoś mi podesłał (Furia albo Sineira?) i się zachwyciłam.

A "Kura z biura"? No cóż... Jakieś trzy prace temu postanowiłam założyć bloga i szukałam dla niego efektownego tytułu. Ponieważ blog miał opisywać biuro właśnie, rozplotkowane i rozgdakane jak prawdziwy kurnik, skojarzenie było oczywiste. Od tego czasu nick przylgnął do mnie do tego stopnia, że praktycznie wyparł moją pierwszą netową osobowość, czyli meduzę7.

Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
maruko
Towarzyszka Opiekunka Kompów

Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Czw 15:05, 07 Sty 2010    Temat postu:

o avku powiem tyle, że to mężczyzna mego życia, ot co! 4ge... *rozpływa się* - jedno z moich ulubionych z nim zdjęć. rzadko używam własnych zdjęć, czy autoportretów, ostatnio wcale.
pseudo mam od czasów pierwszego bloga po dziś dzień. to dwie pierwsze sylaby mojego nazwiska, wymówione z japońskim akcentem - ma-ru-ko. powstało kilka wersji podrzędnych - maruk, marusia, maMruk [a to dzieło pewnego Moda, na pewnym zaatakowanym przeze mnie forum]. tak do mnie przylgnęło, że nawet rodzina mówi do mnie per "maruku", wyparło moje prawdziwe imię. z kretesem.
a podpis... kto mnie zna, nie zdziwi się, że taki mam. zresztą nie zastanawiałam się nad nim specjalnie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
ariah
Kolega Krasula

PostWysłany: Czw 15:26, 07 Sty 2010    Temat postu:

Na avatarze mam Jamesa McAvoya. Cóż ja na jego temat mogę powiedzieć. Cudo.
*wzdycha*

Nick? Imię bohaterki wielbionej przeze mnie powieści.
*wzdycha*
editka: [link widoczny dla zalogowanych]

A podpis mi podsunęła siostra, kiedy zarzuciła tym, eee, dowcipem (?). Wczoraj sama dozanłam takiego cudu, więc dla mnie jest akuratne. Wink

Ostatnio zmieniony przez ariah dnia Nie 21:08, 31 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Furia
Królowa Szwecji

PostWysłany: Czw 15:54, 07 Sty 2010    Temat postu:

W awku mam Marylin, bo jest piękna. Proste.
Nick jest odzwierciedleniem mojej osobowości, po prostu często wpadam w złość, są tematy, a nawet konkretne zdania, które doprowadzają mnie do szału. W szkole średniej koleżanka powiedziała mi, że często wpadam w furię, a kiedy przyszłam do domu i opowiedziałam o tym bratu, uznał, że to bardzo dobrze. Właśnie ustawiał mój profil na serwerze osiedlowym i nie wiedział jak go nazwać.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Tini
Lis gończy

Przeczytał: 73 tematy

PostWysłany: Czw 16:01, 07 Sty 2010    Temat postu:

Nick powstał na potrzeby forum tolkienowskiego. Uparłam się na Miriel, bo to jedno z moich najulubieńszych imion stworzonych przez Tolkiena. A że nick okrutnie popularny, musiałam coś dorzucić. Grzebiąc wśród wymyślonych przez Tolkiena nazw trafiłam na Tinwerinę i tak zostało.
Awatar z zupełnie innej bajki czyli Om Shanti Om, a ta pani to Deepika Padukone. Taką cudną minę robi w filmie na widok swojego idola, po czym niezwykle efektownie omdlewa Laughing
A podpis? Znów inna bajka, czyli Terry Pratchett.

Ostatnio zmieniony przez Tini dnia Czw 23:03, 07 Sty 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
raku
Dyktatorka Natalia I

PostWysłany: Czw 16:03, 07 Sty 2010    Temat postu:

Raku - bo chciałam mieć jakieś fajny nick, a nie chciało mi się myśleć. No i jakoś tak nie za bardzo miałam ochotę wymyślać "damskiego". Wink

Avatar - moja ulubiona kreskówkowa postać, Chowder.

Podpis - postanowiłam sobie, że skoro już siedzę przed komputerem, to chociaż zrobię coś pożytecznego. I Mr. Green - śliczna emotikona. Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Elena
Harry Slytherin Gryffindor Merlin Potter

Przeczytał: 449 tematów

PostWysłany: Czw 16:17, 07 Sty 2010    Temat postu:

Sama nie wiem, czemu mam nick jaki mam. Akurat tak mi się przypomniało to imię podczas rejestracji, to napisałam Wink.
A avatar to fanart z Viserysem Targaryenem z ,,Pieśni lodu i ognia", autorstwa niejakiej kaleadory. Wprawdzie za Viserysem nie przepadam, ale na tym obrazku wyszedł tak fajnie, że nie mogłam się powstrzymać ^^.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Raven
Muza siatkarzy

Przeczytał: 12 tematów

PostWysłany: Czw 16:21, 07 Sty 2010    Temat postu:

Awatar? Z miłości.
Nick? Chciałam coś pseudomhocznego.
Podpis? Nie mam. Korci mnie dodanie "zabawnego" dowcipu na temat Warszawy, lecz nie chcę nikogo obrażać. Na forum koniecpzpn.pl kazano mi go skasować... Sad

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Sierżant
Bezo grudek

PostWysłany: Czw 16:31, 07 Sty 2010    Temat postu:

Sierżant, bo pierwszą książką, na którą spojrzałam szukając nicka pasującego do Sapera był właśnie "Sierżant" Miroslava Zambocha (swoją drogą bardzo dobra książka). Właściwie to dość zabawne, że po SuS Saper zupełnie z bycia "Saperem" zrezygnował, a "Sierżant", która miała po prostu pasować - została na stałe. Co w zasadzie jeszcze zabawniejsze - wolę, jak się mówi do mnie Sierżant niż po imieniu, chociaż mam piękne imię.

Mogłabym mieć w awatarze coś innego? Nie! Bo Bela w awciu jest fundamentem sierżantowości.
Aczkolwiek czasami przyjemnie jest wymienić Bele na Kirkusia z TOS. Kirkuś jest fenomenalny!

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Eira
Norka Karmiona Tuńczykiem

PostWysłany: Czw 16:38, 07 Sty 2010    Temat postu:

Awatar - gwiazdka śniegowa, czyli nawiązanie do nicka, patrz niżej.

Nick- "Eira" to imię walijskie, oznacza "śnieg".

Podpis - na forum tolkienowskim zostałam nazwana Elficką Inkwizycją. Nicka "Elficka Inkwizycja", używam też na forum analizatorskim.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Ktosza
Samson w stepie

Przeczytał: 13 tematów

PostWysłany: Czw 17:11, 07 Sty 2010    Temat postu:

W awatarze Stephen Colbert, bo jest zabawny, inteligentny i przystojny (a co!).
W podpisie - cytat z "Autostopem przez galaktykę", który bardzo mi się podoba. Trochę za bardzo się chwilami utożsamiam z Marvinem Wink
Nick - skrócona forma od "ktoszapanemstoi", co jest trochę niepraktyczne, a pochodzi z jednego z moich ulubionych skeczy Monty Pythona.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Usagi
Obrońca Honoru Beli

PostWysłany: Czw 17:23, 07 Sty 2010    Temat postu:

Nick - mój stały pseudonim "artystyczny", pochodzi od japońskiego słowa "królik", a bardziej to od Czarodziejki z Księżyca.

Awatar - bohaterowie muzyki elektronicznej. Uważam, że jest ich trochę więcej, ale wszyscy nie zmieściliby się w jednym małym obrazku.
I tak wolę Above & Beyond, są bardziej "seksi".

Podpis - pod jednym podpisem nawiązującym do panów z mojego awatara jest utwór, który został utworem przewodnim "SpaceShipTwo" Virgin Galactic. Lecz bardziej zainteresował mnie sam filmik, niż muzyka. Świetnie wygląda!
Pod drugim podpisem kryje się mój ukochany utwór z lat dzieciństwa, utwór mojego życia (zanim nie przerzuciłam się na spokojniejsze rytmy). Na innym forum mam sygnaturę z tym utworem.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Rzepicha
Bezo grudek

PostWysłany: Czw 17:47, 07 Sty 2010    Temat postu:

Rzepicha... W sumie to nick powstał z głupot, kiedy koledzy obecnego od mojej przyjaciółki nazywali go dla żartu Moniką. Bardzo go wtedy nie lubiłam, więc uznałam, że wolę się nazywać Rzepicha, niż dzielić z nim imię i w sumie się przyjęło.

Awatar - zmieniam co jakiś czas, aktualnie to okładkowa postać Leni Riefenstahl zz "Ofensywy szulerów" Ćwieka - uważam, że jest urocza.

Co do podpisu, znalazłam go u kogoś na forum miłośników militariów, a konkretnie na subforum o II wojnie światowej, na którym czasem bywam (anonimowo i tajniacko - ja nie mam do powiedzenia nic, o czym ci ludzie by nie wiedzieli, ale kocham się zaczytywać w ich dyskusjach) i sobie bezczelnie przywłaszczyłam.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Nin
Wnuczka Dumbledore'a

PostWysłany: Czw 18:20, 07 Sty 2010    Temat postu:

Nin, bo mam na imię Nina, a Nin wzięła się z rozmaitych wariacji mitologicznych (Inanna = In Anna = Nin Anna). Na drugie imię mam Anna, więc jestem Inanną jak się patrzy. ;p
Avatar z Hallmarks of Felinity, a konketnie stąd - [link widoczny dla zalogowanych]
Podpis zerżnęłam z artykułu o pewnym bodajże moskiewskim muzeum, gdzie zdanie o króliku i dupie było zachętą do odwiedzania tegoż.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
le-vo
Bezo grudek

PostWysłany: Czw 19:10, 07 Sty 2010    Temat postu:

Nick powstał przy wymyślaniu adresu e-mail, i właściwie nie ma nic wspólnego ze mną. Jakoś tak się sam zrobił.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Perfect
Bohaterku z Hamburgu

PostWysłany: Czw 19:49, 07 Sty 2010    Temat postu:

Nick... Hmm... Powstał przy zakładaniu pingera Smile Po prostu wpadł mi do głowy i nieziemsko się spodobał.
Podpis jest cytatem z piosenki Crazy Town Very Happy
A w awku boski Jacoby Shaddix, mój obecny kochanek Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Dulce
Gnijąca Spojówka

PostWysłany: Czw 21:45, 07 Sty 2010    Temat postu:

Awatar: zdjęcie własne
Nick: "dulce" to po hiszpańsku "słodki/a". Pomysł przypadkowy, po prostu lubię hiszpański i podoba mi się to słowo.
Podpis: Mądrość Garfielda i własne refleksje na temat " o <lol>"

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Mirveka
Wiera Ściera de Fafkulec

PostWysłany: Czw 22:19, 07 Sty 2010    Temat postu:

Avatar: To moje kocio podobne alter-ego wymyślone jeszcze za czasów podstawówki. Rysunek wykonał dla mnie znajomy na specjalne zamówienie. Pełna wersja tu [link widoczny dla zalogowanych]

Nick: Mirveka znaczy w esperanto "cudowny/cudowna". Nie ma to jak skromność, prawda? była jeszcze wersja Mirinda, ale za bardzo kojarzy się z napojem.

Podpis wyraża moje pragnienia - wolność, sprawiedliwość i ciasteczka. A poza tym to banner do całkiem niezłego komiksu netowego.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Margotka
Bella Wiecznie Zamyślona

PostWysłany: Czw 22:55, 07 Sty 2010    Temat postu:

Avatar : Moje Zwierzę z "Pet Society" na mordoksiążce (Facebook, tak?). Strasznie mnie wkurza, dlatego go zabiłam. W Paint"cie.

Nick : Jest to wariacja na temat francuskiej wersji mojego imienia, bo uczę się tegoż języka. Nazywam się Małgorzata, po francuski Margot. A, jak to ujęła moja koleżanka,
jestem słodka, więc powinnam się nazywać słodka Margotka. I tak zostało Wink

Podpis:

1. Wariacja na temat reklamy MM'sów z użyciem naszego loFFanego Billusia. Jego przezwisko bardzo mi pasowało Wink

2. "Boski jestem", to część refrenu piosenki z Fineasza i Ferba, mojej ulubionej kreskówki.

3. Bo Sierżant, zaraz po nalocie na Puplik Enemi, to mi obiecała bilety do Szweci!

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
tess
Bezo grudek

PostWysłany: Czw 22:57, 07 Sty 2010    Temat postu:

Najdłuższą historię na nick. Podpisywałam się wtedy Manwo, ale chciałam z kimś pogadać anonimowo. Znał mnie jako Manwo, miał mój numer GG, więc to odpadało. Założyłam więc nowe - a do nowego GG musiałam założyć nowego maila. Miał być "tajemnicza", ale było zajęte, a że dnia, którego zakładałam konto, było mi bardzo smutno, zostało "tajemnicza_smutna(@o2.pl)". Profil został nazwany od tego - t.s.
A TeeS czytane fonetycznie dało tess. Potem, jak zakładałam konto na photoblogu dopasowane do profilu, również nazwałam go tess, wreszcie użyłam tego nicka na jednej stronie. Tworzyłam swoje alter ego tess (bardziej literacko, bo do tego osobnika się w sumie nie odezwałam w sumie), a w międzyczasie bardzo się zmieniałam. W końcu okazało się, że więcej we mnie mojego [i]alter ego[/b] niż Manwo. I zostało. Wgryzło się tak bardzo, że używam Tess jako drugiego imienia i gdyby nie to, że z prawdziwym mam więź sentymentalną, to starałabym się o zmianę urzędową. Jeśli zdarza mi się coś publikować - zawsze jako Anna Tess. Jeśli piszę coś w Internecie - jako tess lub tesska, ew. tess supernova/Tess Supernova (też od inicjałów t.s. Wink).

Awatar - był czas, gdzie używałam jeszcze imienia Ewa (względnie: Eva Tess, co zostało w mailu). Kiedy na forum Złych Kasiek organizowaliśmy "edukowanie" strony "Bravo", musiałam wymyślić jakiś nick, który nie byłby "moim". Z racji Evy padło na MarchEva (a może MarchEwa, nie pamiętam). Do tego wyszukałam sobie marchewkę, która tak mi się spodobała, że zaczęłam używać jej na innych portalach. W końcu miałam wtedy marchewkowe włosy. Wink

EDIT: Nie rozumiem, skąd wziął się tu awatar, który wgrałam sobie na Efantastykę... Shocked
Poprawka więc - rączkę ulepiłam z plasteliny. Uznałam, że to moja najładniejsza rączka i tak się zachwyciłam, że wrzuciłam.

Ostatnio zmieniony przez tess dnia Czw 22:59, 07 Sty 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Kejt
Superwoman Pogromczyni Bandytów

PostWysłany: Sob 2:28, 09 Sty 2010    Temat postu:

W awatarze mam doktora Zoidberga, czyli najbardziej barwną i porypaną postać z serialu "Futurama" (kiedyś w publicznej za przeproszeniem telewizji nazywało się to "Przygody Frya w kosmosie" czy jakoś tak).

Mój nick to spolszczona forma angielskiej formy mojego imienia, którą posługuję się od czasów wczesnolicealnych. Na sprawdzianach z angielskiego podpisywałam się "Kejt is grejt", a po próbnej maturze nauczycielka przeprawiła is na the.

A mój podpis to cytat z mojego Prawie Męża.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Hagath
Słodki Bieberek

PostWysłany: Nie 21:48, 10 Sty 2010    Temat postu:

Nick z Piekary. Bo Hagath tak jak ja lubi mężczyzn, lenistwo i słodycze.
Nie mam jeszcze pomysłu na ava ani podpis. Wciąż szukam inspiracji.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Ino
Willie E. Coyote

Przeczytał: 20 tematów

PostWysłany: Śro 13:56, 13 Sty 2010    Temat postu:

Nick... Kiedy się tu logowałam, postanowiłam wymyślić nick na prędce. Taki, żeby nie miał wiele wspólnego ze mną. A ponieważ ostatnio siedzę w mitologii greckiej, Ino wpadła sama. Pierwowzór nieprzyjemny, ale imię krótkie i lekkie.
Avatar? Nie wiem właściwie. Chciałam czegoś jak ze snu (koszmaru może?) i zdecydowałam się na Witkacego.
Podpisu na razie brak, jak coś wydumam to wstawię.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Superkotek
Kryształowa Różyczka

PostWysłany: Śro 14:29, 13 Sty 2010    Temat postu:

Awiator: Kot w Butach z najnowszej adaptacji (?) Alicji w Krainie Czarów w reżyserii Tima Burtona.
Kotka w kapelutku mam też na prawym, hm... "biodrze". Embarassed

Nick - tak mnie nazywa małżon Laughing Kiedyś miałam fazę na mówienie o sobie w trzeciej osobie per "Kot" Laughing

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Murazor
Super Renatka Psycholożka Sportowa

PostWysłany: Śro 15:01, 13 Sty 2010    Temat postu:

Superkotek napisał:
Kiedyś miałam fazę na mówienie o sobie w trzeciej osobie per "Kot" Laughing

Miałem koleżankę, zwaliśmy ją "Misiątko", która miała fazę mówienia o sobie w pierwszej osobie rodzaju nijakiego. To piekielnie trudne wbrew pozorom, bo choć gramatycznie te formy jak najbardziej istnieją, to sa w ogóle nieużywane.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Superkotek
Kryształowa Różyczka

PostWysłany: Śro 15:07, 13 Sty 2010    Temat postu:

Murazor napisał:

Miałem koleżankę, zwaliśmy ją "Misiątko", która miała fazę mówienia o sobie w pierwszej osobie rodzaju nijakiego. To piekielnie trudne wbrew pozorom, bo choć gramatycznie te formy jak najbardziej istnieją, to sa w ogóle nieużywane.

Kot o tym wie ale się nie przejmuje - po to formy są, by ich używać. A teraz Kot wraca do roboty, która bynajmniej nie polega na gonieniu myszy.
Laughing

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
mrija

PostWysłany: Sob 19:45, 16 Sty 2010    Temat postu:

Nick pozostał z deviantarta. Kiedy zakładałam tam konto wszystkie inne nicki, których zdarzyło mi się używać wcześniej były już pozajmowane. Po piątej chyba nieudanej próbie przypomniał mi się prześliczny samolot Antonow 225 "Mrija" i jego jakże ciekawa historia. Przeszło, i wyśmienicie podniosło mi poczucie własnej oryginalności. Ponadto "mrija" to po ukraińsku "marzenie", co też pasuje do mojej głowy w chmurach. Zatem jak już się udało stworzyć jakąś tożsamość sieciową to nie widziałam powodów, żeby ją zmieniaćWink
Avatar - anonimowe zdjęcie ściągnięte kiedyś dla mnie przez znajomego z sieci na wieść o moim mocnym postanowieniu zostania wilkołakiem;)

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Usagi
Obrońca Honoru Beli

PostWysłany: Sob 20:59, 16 Sty 2010    Temat postu:

mrija, znam Cię, uwielbiam Twoje zdjęcia!

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
mrija

PostWysłany: Nie 2:10, 17 Sty 2010    Temat postu:

Usagi napisał:
mrija, znam Cię, uwielbiam Twoje zdjęcia!

Dziękuję!
Lejesz sam miód na moje serce, normalnie zapłoniłam się ze szczęścia po przeczytaniu Laughing
Wobec tego proponuję przeniesienie znajomości również na dA, jako kto tam występujesz?

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Irmina Garret
Morderczy angloarab

PostWysłany: Nie 1:31, 14 Lut 2010    Temat postu:

Mamusia uznała, że nazwanie pierworodnej 'Anna' będzie niezwykle oryginalne i na pewno dziecku w życiu pomoże.
Cóż, nawet jeśli jestem błogosławieństwem dla ludzkości to imię jest szalenie pospolite.
Na początku była Lutien na pewnym portalu miłośników fantastyki.
Jednak Lutien należy do Tolkiena, a ja lubię się różnić.
Na potrzeby pierwszych prób twórczych z fandomu Harrego Pottera powstały trzy urocze dziewczęta: Irmina Garret (Marysia Zuzia jak stąd w 'uj), Marix Green (do tej mam sentyment) i przeoryginalna Crystal Blueskye.
Irmina jako jeszcze najbardziej do mnie podobna charakterem została jako bratnia dusza, głos wewnętrzny i alter ego.
Ma te zaletę, że jak wrzucisz w Googla to wyrzuca tylko mnie.
Ostatnio w internecie również jako Anastazja Gwiazdka.

Awatar nie ma historii. Przypomina troszkę mnie i mi się podoba.

Podpis pochodzi z głębin internetu.
Pierwsza część z pewnego awatara.
Druga z genialnego dzieła The Fat Chipmunk www . fanfiction . net/s/3883964/1/House_Pride (w szekspirowskim tylko). Przeczytaj a pokochasz i zrozumiesz.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Perfect
Bohaterku z Hamburgu

PostWysłany: Czw 12:14, 18 Lut 2010    Temat postu:

Pierwsza część podpisu, to fragment piosenki Papa Roach "...To be loved"
Druga, za to jest zdaniem, które wpadło mi po prostu do głowy, kiedy próbowałam sobie przypomnieć, co miałam zrobić (skleroza nie boli Wink ) ^.^"

Ostatnio zmieniony przez Perfect dnia Czw 12:14, 18 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Czw 0:04, 25 Lut 2010    Temat postu:

Dłuugo funkcjonowałam w internecie jako Miyu, na photoblogu jestem sidhe. A na Gryfitkę się uparłam jakoś bo mieszkam w zachodniopomorskim, które jest czasem nazywane Krainą Gryfitów. Ostatnio mam jakiś rzut na lokalny patriotyzm.
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Furia
Królowa Szwecji

PostWysłany: Czw 0:13, 25 Lut 2010    Temat postu:

Miyu z antsweet?

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Ktosza
Samson w stepie

Przeczytał: 13 tematów

PostWysłany: Pią 14:43, 12 Mar 2010    Temat postu:

Mój nowy podpis to cytat z książki "How not to write a novel", który, moim zdaniem, mógłby się przydać wielu zanalizowanym aŁtorkom.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
raku
Dyktatorka Natalia I

PostWysłany: Pią 15:43, 12 Mar 2010    Temat postu:

Podpis: nadal z pajacykiem, cytat z "Mody na suknie" i emotka "facepalm.gif".

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Nin
Wnuczka Dumbledore'a

PostWysłany: Sob 21:13, 13 Mar 2010    Temat postu:

Za diabła nie wiem, skąd pochodzi mój nowy podpis. Wygrzebałam go gdzieś w necie i mnie zachwycił. Awatar - bo Han Solo zawsze jest dobry, ale zamierzam sobie wrzucić jakiegoś przyjemnego steampunkera.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
mangusta
Bezo grudek

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Sob 21:45, 13 Mar 2010    Temat postu:

zerżnęłaś z Piksela ;P

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Nin
Wnuczka Dumbledore'a

PostWysłany: Nie 0:11, 14 Mar 2010    Temat postu:

To on zerżnął ode mnie ;p Jedna z ulubionych moich fot, co mam począć.

Ostatnio zmieniony przez Nin dnia Nie 0:12, 14 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
kura z biura
Szef Dowodzenia

Przeczytał: 88 tematów

PostWysłany: Nie 0:12, 14 Mar 2010    Temat postu:

Nin, masz absolutnie boski awatar, nie zmieniaj go!

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Tini
Lis gończy

PostWysłany: Nie 0:28, 14 Mar 2010    Temat postu:

kura z biura napisał:
Nin, masz absolutnie boski awatar, nie zmieniaj go!

Popieram Kurę, popieram. Nin, Han przecudny i proszę najuprzejmiej jak mogę, żeby został.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Nin
Wnuczka Dumbledore'a

PostWysłany: Nie 1:16, 14 Mar 2010    Temat postu:

Póki co zostaje, chyba że znajdę sobie coś bardziej odpowiedniego do 'don't fuck with the human race', bo to obecnie mój tekst numer jeden ;p

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Hagath
Słodki Bieberek

PostWysłany: Wto 20:32, 16 Mar 2010    Temat postu:

Ha! W końcu dorobiłam się awatara. Od dziś reprezentować mnie będzie paszcza Nihila, czyli mojego ulubionego obiektu fotografowania. Zdjęcie oczywiście moje prywatne, osobiste, własnoręcznie wykonane podczas koncertu Furii w Bydgoszczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Rzepicha
Bezo grudek

PostWysłany: Wto 20:47, 16 Mar 2010    Temat postu:

W reprezentowaniu mnie Leni zmienił Tommy Lee Jones <3 Wspominałam, że go kocham? Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Wróżka Śliweczka
Zakrzywiona Czasoprzestrzeń

PostWysłany: Pon 16:15, 22 Mar 2010    Temat postu:

A ja nie jestem wielką fanką ani Hana Solo, ani Gwiezdnych Wojen ogólnie, dlatego czekam na tego steampunkera Nin ;P

Nick mam z Pingera, żeby znajome Pingerowiczki mnie poznały i ucieszyły się na mój widok ^^. Awatar mam nie z Pingera, żeby nie było monotonnie. I gdyż ponieważ miałam kiedyś takie włosy, jak ta pani. A sygnaturka będzie, jak wymyślę coś oryginalnego ;P

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Tini
Lis gończy

PostWysłany: Pon 18:18, 22 Mar 2010    Temat postu:

Wróżka Śliweczka napisał:

Nick mam z Pingera, żeby znajome Pingerowiczki mnie poznały i ucieszyły się na mój widok ^^

Witam Very Happy Miło Cię widzieć na SuS.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Eshi
Histeria Zmutowanej Miłości

PostWysłany: Pon 20:00, 22 Mar 2010    Temat postu:

Mój avatar oraz sygnaturka to oczywiście zdjęcia Najlepszego Zespołu na Świecie - Tenacious D Very Happy
A nick to zdrobnienie od mojego nicka z pewnego forum rpg.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
szprota
Mary Sue Forever!

PostWysłany: Pon 20:43, 22 Mar 2010    Temat postu:

Szprota: bo znajomy kiedyś wypisując dla mnie zaproszenie napisał Sz.P. i samą końcówkę nazwiska. I zostało. Więcej ludzi na mnie mówi "Szpro" niż po imieniu.

Awatar: bo na fb był kiedyś doppelganger week i na tydzień zmieniało się swoją fotę profilową na fotę jakiegoś celebryty. Żadna celebrytka nie była uprzejma być do mnie podobną, więc w końcu znalazłam Betty Boop na motocyklu. Lubię choppery, a Betty jest podobnie filigranowa i ma podobną fryzurkę.

Podpis na pewno będzie się zmieniał, po prostu tekst z jakiejś wymiany zdań, który mnie rozbawił.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Wróżka Śliweczka
Zakrzywiona Czasoprzestrzeń

PostWysłany: Pon 21:08, 22 Mar 2010    Temat postu:

Tinwerina Miriel napisał:
Wróżka Śliweczka napisał:

Nick mam z Pingera, żeby znajome Pingerowiczki mnie poznały i ucieszyły się na mój widok ^^

Witam Very Happy Miło Cię widzieć na SuS.

Też się cieszę, że Cię widzę ^^. <szczerzy się i macha entuzjastycznie>

A oto historia mojego podpisu: Chciałam mieć w awatarze pannę Jesień, ale ubiegła mnie Misery... I wtedy sobie uświadomiłam, że z moimi dwoma imionami, mam święte prawo podpisywać się tak, jak widzicie poniżej. No, to się podpisuję. ;D

Ups, nie widzicie. No to, widzicie w innych moich postach.

Ostatnio zmieniony przez Wróżka Śliweczka dnia Wto 19:31, 23 Mar 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Mirveka
Wiera Ściera de Fafkulec

PostWysłany: Śro 19:16, 24 Mar 2010    Temat postu:

Ja chce powiedzieć Tess, że ma świetnego, podobającego mi się avka.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Tajemniczy Wielbiciel
Ramuś XV

PostWysłany: Śro 19:38, 24 Mar 2010    Temat postu:

raku napisał:
Podpis: nadal z pajacykiem, cytat z "Mody na suknie" i emotka "facepalm.gif".

kocham Modę, ale nowsze odcinki już nie są aż takie ŁAŁ! Smile moim faworytem pozostają "ćmy"

Jestem Tajemniczym Wielbicielem twórczości analizatorskiej SuS, obrazek po prostu wyskoczył mi w google po wpisaniu tejże frazy.
Jestem z Gniezna- nikt mnie nie zna Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona Strona Główna -> Powitalnia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 105, 106, 107  Następny
Strona 1 z 107

Skocz do: